Mám to štěstí, že práce, kterou dělám, je zároveň mým koníčkem. Pracuji jako sekretář fotbalového oddílu SK Slavia Praha – odbor přátel – což je hlavně o komunikaci s lidmi, které mám rád. Zároveň jsem členem poradního orgánu Rady městské části Praha 14 – komise pro výchovu a vzdělávání – a členem školské rady.

Jak vyplývá z toho, co už jsem uvedl, mou velkou vášní je sport, zejména fotbal, hokej, florbal a hokejbal. Jsem funkcionářem fotbalového klubu, za který dodnes hraji, vedle toho trénuji malé hokejisty a hokejbalisty a chodívám si zahrát fotbálek s přáteli. Dříve jsem působil také v extralize veteránů ve florbale.

Přestože se sport prolínal a prolíná celým mým životem, nepůsobil jsem vždycky jen v této oblasti. Vystudoval jsem dvě vysoké školy – jednu zaměřenou na sociálně-právní činnost a zaměstnanost, druhou na mezinárodní a regionální vztahy v průmyslovém vlastnictví. Dlouho jsem pak pracoval na Celní správě, v posledních letech jsem vykonával funkci ředitele Celního úřadu. Žiji na Černém Mostě, polovinu života, tedy 25 let, jsem ženatý a mám dva dospělé syny. Ve volných chvílích se kromě péče o rodinu, trénování a sportování věnuji pořádání volnočasových aktivit pro děti, včetně různých sportovních akcí a turnajů pro školy z Prahy 14. Jedním z nich byl například putovní hokejbalový turnaj v rámci akce „Vyraž do ulic“.

Kontakt: vrsecky@spojenapraha14.cz