Na Prahu 14 jsem se přestěhoval před 3 lety, kdy jsem hledal místo pro život blízko přírody, a přitom snadno dostupné do centra. V Praze žiji 20 let už od svých studií na ČVUT. V rámci studií i své profese jsem vyzkoušel život v několika městských částech i v zahraničí. Z této svojí dosavadní zkušenosti bych rád čerpal i při své práci pro Prahu 14, kde se chci občansky angažovat.

Profesí jsem “ajťák”, kdy jako IT konzultant pomáhám různým odbornostem ve firmách vyjasnit své IT potřeby a vůbec si navzájem porozumět. Za svoji kariéru jsem prošel několika finančními a logistickými firmami.

Chovám se zodpovědně k prostředí, ve kterém žiji. Věřím v otevřenou a upřímnou komunikaci, ve slušnost a fér přístup v mezilidských i pracovních vztazích. Tyto principy chci uplatňovat i v komunální politice.

Ve volném čase se věnuji sportu a všímám si věcí kolem sebe. Jsem spoluzakladatelem a bývalým funkcionářem kulečníkových soutěží ve snookeru, kterých se i nadále účastním jako hráč a příležitostný organizátor.

Kontakt: jsmetuprovas@spojenapraha14.cz