Nepatřím mezi typy, které baví sedět se založenýma rukama. Když se mi něco nelíbí, nesedím v koutě, ale aktivně přispěji ke změně.

Posledních osm let žiji na Hutích, od roku 2016 jsem předsedou Společenství vlastníků bytových domů Pelušková 1443 a Lipnická 1448. Rád se zapojuji do komunitního života. Na Hutích se sousedy spolupořádám akce, jako jsou dětské dny, vánoční zpívání koled, dobrovolnické úklidy veřejného prostranství, aj. Vzhledem k tomu, že je mi blízká práce s dětmi, působím také jako vedoucí na letních táborech. 

Co se týká mého občanského povolání, pracuji jako vedoucí interní auditor v Povodí Vltavy. Předtím jsem působil jako interní auditor na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR a jako vedoucí oddělení auditu na Ministerstvu financí ČR a ve Státním pozemkovém úřadě. Velmi dobře se orientuji v problematice čerpání peněz z evropských fondů. 

Mezi mé zájmy patří cyklistika, lektorství, opera, práce pro veřejnost a pivovarnictví. Jsem certifikovaným Pilsner Urquell ambasadorem – znalcem piva, nikoliv denním poživatelem. 

V komunální politice jsem aktivně působil jako radní města (2006 – 2010) a předseda kontrolního výboru (2010 – 2012). Vzděláním jsem elektroinženýr. Při studiích jsem byl předsedou studentské komory univerzity. Ženatý zatím nejsem, děti nemám.

Kontakt: liska@spojenapraha14.cz