Jsme koalice TOP09, STAN a KDU-ČSL. Spojili jsme se proto, abychom jako středopravicový subjekt netříštili síly pro volby, ve kterých právě Váš hlas rozhodne, kdo bude spravovat věci veřejné na Praze 14. Máme zkušenosti z mnoha oblastí, ale také s vedením města.

Seznamte se s našimi kandidáty.

Mgr. Radek Vondra

Radkovi je 46 let, je ženatý a má 5 dětí. Již osmým rokem je starostou naší Prahy 14. Radek Vondra získal magisterský titul na Evangelické teologické fakultě Univerzity Karlovy, pracoval a podnikal zejména v oblasti telekomunikací a v politice se řídí heslem: "Jen ten, kdo se neustále ptá lidí a naslouchá jim, má šanci vytvářet město, kde se dobře žije.". Radek kandiduje jako člen TOP09.

Přečtěte si jeho celý medailonek.

PhDr. Zuzana Jelenová

Zuzaně je 56 let, je vdaná a má 2 děti. Je ředitelkou Karmelitánského nakladatelství a již třetí období zastupitelkou na Praze 14. Získala doktorský titul na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Založila komunitní centrum Motýlek a v politice je proto, protože jí není jedno, jak se na Praze 14 žije - a to hlavně potřebným. Zuzana kandiduje jako nezávislá za STAN.

Přečtěte si její celý medailonek.

Mgr. Irena Kolmanová

Ireně je 40 let, je vdaná a má 3 děti. Pracuje jako radní na Praze 14, kde se věnuje sportu, kultuře, bezpečnosti a komunikaci. Vystudovala andragogiku a politice se věnuje: "Protože práce na rozvoji městské části mě baví a vnímám ji jako smysluplnou". Irena kandiduje jako členka TOP09.

Přečtěte si její celý medailonek.

Mgr. Petr Vršecký

Petr má 50 let, je ženatý a má 2 děti. Pracuje jako sekretář fotbalového oddílu SK Slavia Praha. Vystudoval Metropolitní Univerzitu Praha, působil jako pracovník Celní správy a posléze jako ředitel Celního úradu. Jeho životní zálibou je sport, který chce vrátit do života našich dětí. Petr kandiduje jako nezávislý s podporou KDU-ČSL.

Přečtěte si jeho celý medailonek.

MUDr. Jan Kaufman

Janovi je 55 let. Pracuje jako primář interního oddělení, ale působí i jako lektor a učitel nebo jako specialista u Vodní záchranné služby. Jako zastupitel se snaží ovlivňovat veškerá rozhodnutí tak, aby Praha 14 byla opravdovým domovem pro všechny, především však pro ty, kterým na tom záleží. Jan kandiduje jako nezávislý s podporou TOP09.

Přečtěte si jeho celý medailonek.

Ing. Jan Liška

Honzovi je 35 let. V životě a ve věcech má rád řád, a když vše funguje jak má. I proto se celý profesní život věnuje auditu a kontrole. Nyní pracuje jako vedoucí interní auditor a dále působí jako předseda SVJ dvou bytových domů na Hutích. V politice má zkušenosti jako radní a předseda kontrolního výboru. Protože neumí sedět se založenýma rukama, rozhodl se kandidovat do zastupitelstva. V kandidatuře spatřuje možnost převzít odpovědnost se aktivně podílet na zlepšování svého okolí a jeho rozvoji. Honza kandiduje jako nezávislý za STAN.

Přečtěte si jeho celý medailonek.

Pavel Mašek

Pavlovi je 44 let, je ženatý a má dva syny. Pracuje jako designér ve vlastní společnosti, ale už 8 let se veřejně angažuje na Praze 14, zejména v oblastech sportu, volného času a kultury, ale i správy majetku a školství. Jeho velkou radostí je i pozice oddávajícího na Praze 14. Pavel kandiduje jako člen TOP09.

Přečtěte si jeho celý medailonek.

Ing. Jiří Klíma, MBA

Jiřímu je 50 let a i s rodinou žije již 22 let na Jahodnici. Věnuje se samostatnému podnikání v oblasti poradenství. Mimo to je i zastupitelem na Praze 14. Záleží mu na místě, kde žije, i na lidech, s nimiž tento prostor sdílí, a proto kandiduje jako člen TOP09.

Přečtěte si jeho celý medailonek.

Martin Kouklík

Martin má 46 let, je ženatý a má 4 děti. Jeho velkou láskou je hudba. Žije na Černém Mostě a jako podnikatel – poskytuje účetní služby. Do veřejného dění se již nějakou dobu zapojuje jako člen bezpečnostní a protidrogové komise Rady městské části Praha 14. Martin kandiduje jako člen KDU-ČSL.

Přečtěte si jeho celý medailonek.

Michal Broš

Michalovi je 42 let. Pracuje jako sportovní manažer HC Sparta Praha, kde dlouhá léta působil jako hráč a posléze kapitán týmu. Michal kandiduje jako nezávislý za TOP09.

Přečtěte si jeho celý medailonek.

Bc. Petr Vítů

Petrovi je 30 let, je svobodný a bezdětný. Celý život bydlí na Černém Mostě. Aktivně působí v místním softballovém oddílu Spectrum Praha. Jeho oborem je logistika, marketing a komunikace, v níž pracuje u Dopravního podniku hl. m. Prahy. Petr kandiduje jako nezávislý za STAN.

Přečtěte si jeho celý medailonek.

Ing. Jindřich Prchal

Jindřich má 38 let, je svobodný a bezdětný. Na Prahu 14 se přestěhoval před 3 lety. Celý život pracuje v IT jako analytik a konzultant. V rámci studií a profese žil v různých částech Prahy i v zahraničí. Zodpovědně přistupuje k prostředí, ve kterém žije. Věří, že každý si zaslouží respekt, slušnost a fér přístup, který chce aplikovat i v komunální politice. Jindřich kandiduje jako nezávislý za STAN.

Přečtěte si jeho celý medailonek.

 • Mgr. Ing. Roman Haken – 55 let, poradce, člen Evropského a hospodářského sociálního výboru při EU v Bruselu, manažer mezinárodních vztahů Centra pro komunitní práci. Kandiduje jako člen LES za TOP09.
 • Lenka Bartová – 43 let, kavárnice a fundraiserka. Kandiduje jako nezávislá za TOP09.
 • MUDr. Lubomír Kulíšek – 43 let, odborný lékař – ortoped. Kandiduje jako člen TOP09.
 • Ing. Petr Hofman, Ph. D. – 52 let, středoškolský pedagog. Kandiduje jako člen KDU-ČSL.
 • Lukáš Trs, DiS. – 33 let, obchodní ředitel. Kandiduje jako nezávislý za STAN
 • Mgr. Marek Polach – 40 let, politolog, zastupuje hl. m. Prahu v Bruselu. Kandiduje jako člen TOP09.
 • Ing. Renata Slabá – 42 let, dopravní inženýrka. Kandiduje jako nezávislá za TOP09
 • Ing. Ladislav Kadleček – 43 let, vedoucí pracovník v bance. Kandiduje jako člen KDU-ČSL.
 • Irena Vodrlíková – 33 let. OSVČ – specialista v oblasti marketingu. Kandiduje jako nezávislá za STAN.
 • Mgr. Petr Štulc, Dr. – 49 let, manažer v energetice. Kandiduje jako člen TOP09.
 • Ing. Jan Rambousek – 41 let, projektový manažer. Kandiduje jako člen TOP09.
 • Bc. Hana Maňáková – 38 let, zdravotní sestra. Kandiduje jako členka KDU-ČSL.
 • Petra Vlčková Winklerová – 41 let, OSVČ – pedikérka. Kandiduje jako nezávislá za STAN.
 • Mgr. Šárka Tomaštíková – 44 let, tlumočnice. Kandiduje jako členka TOP09.
 • František Jakubec – 54 let, počítačový grafik. Kandiduje jako člen KDU-ČSL
 • Ivo Bečvář – 29 let, OSVČ. Kandiduje jako nezávislý za STAN.
 • Tomáš Velík, MBA – 55 let, auditor a administrátor veřejných zakázek. Kandiduje jako nezávislý za TOP09.
 • Mgr. Jiří Höfer – 72 let, důchodce. Kandiduje jako člen KDU-ČSL.
 • Roman Luňáček, Dis. – 24 let, PR manažer. Kandiduje jako nezávislý za KDU-ČSL.